Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2hetes a kisbabam es eddig...

2hetes a kisbabam es eddig 3,3es fel orankent kelt szopizni de tegnap ota masfel,2 orat ha kibir es megint szopizni akar, mi lehet a gond? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ejjel is alig hogy leteszem, elalszik mire en is elaludnek joforman mar megint nyoszorog. Tanacs?
2013. máj. 21. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csak hiányzol neki, fél egyedül. Még nagyon pici, két hete még a hasadban volt, teljes biztonságban, nyugalomban, melegben. Még nagyon sokan fog változni az evési, alvási szokása. Nem nagyon tudsz mit csinálni, de megértem a problémád. Én amikor már nagyon ki voltam, kitaláltam, hogy fejegetek szoptatások után, és este egyben, cumisüvegből adok neki többet, hogy tovább bírja éjjel. De ezt sokan nem ajánlják, hátha utána nem fogadja el a cicit. Erre persze nem sok esély van.
2013. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
etesd meg :) a kisbabák mrá csak ilyenek...
2013. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:
51%

Növekedési ugrásnál jártok, 3 hét körül van az első.

Szoptasd bátran igénye szerint, akármilyen gyakran kéri. Ettől szépen megnő a tejmennyiség és ő is nyugodtabb lesz. :)

(Nem érdemes belenyúlkálni semmilyen más módon, mert abból legtöbbször probléma lesz...)

2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AZ első pár hét a folyamatos szoptatásról szól. Megnőtt az étvágya, kell pár nap mire a melled veszi az adást és többet termel. Nyugi lesz elég tejed, teljesen természetes jelenség.
2013. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tanács? tedd magad mellé
2013. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!