Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom "visszahozni" a...

Hogyan tudom "visszahozni" a tejcsit?

Figyelt kérdés
6és fél hónapos a kisfiam, egyre kevesebb tejem van,már csak napi 2-3-szor szopik,de van,hogy akkor sem nagyon akar. Iszom tejserkentő teát, mellette még sok folyadékot és vitamint is szedek.Tegnap elkezdtem a tejserkentő (7-7 5-5 3-3 1-1) fejést,ez segíthet valami?Mit próbáljak még?
2013. máj. 22. 16:47
 1/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam,hogy elég-e ezt a fejést napi kétszer csinálni,vagy többször kell?
2013. máj. 22. 16:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Fejés helyett a babát tedd rá,fejés nem igen serkenti a termelést.Akár 2-3óránként.Inni idd amit eddig ittál.Mensi ha *készülődik* akkor is csappan a tej!
2013. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
pont elfogyott itthon a tej, tudsz nekem is csapolni??
2013. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is azt mondom a babát kell minnél gyakrabban cicire tenni...én pont ezért nem fejek...inkább a pici
2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod, hogy a szilárd előtt megszoptatod, utána jöhet a kanalas. Így több inger éri a melled, több lesz a tejed.
2013. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Az ún. horrorfejés, amit írtál nekem szaporította, én csak esténként egyszer csináltam. Bezavarhat a menzesz is, de az csak pár nap, tedd sűrűn mellre szerintem is, ha elutasítja, akkor viszont azokban az időpontokban amikor szoptatnád, én tuti fejnék géppel.

Nekem segített a Karamalz sör és a görögszénamag is, de ha nincs stimulálva a mell, nem fog szaporodni ezektől sem.Kitartás!

2013. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!