Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha lefejem a tejcsit berakom...

Ha lefejem a tejcsit berakom hűtőbe és ha oda adom a babának meg kell melegíteni de mondjuk ha elmegyek valamerre hogy tároljam a tejcsit ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat

2012. okt. 31. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Le is lehet fagyasztani, majd szobahőmérsékleten felengedni.
2012. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 napig lehet hűtőben tárolni.

Lefejtem, felcimkéztem hogy ha 2012. Okt. 27. 14-órakor fejtem, akkor okt. 28.14-óráig jó!

Nem szabad mikróban melegítemi, forralni, egy tábla meleg vizet kell engedni, abba bele állítani, rázogatni, csrélni a vizet alatta.


Soha nem vittem lefejt tejet, mert az szoba hőmérsékleten megromlik, és melegíteni sem lehet sehol!

Otthon mindig Megetettem, majd megoldottuk a szoptatást autóban.

2012. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van elektromos melegítő, amibe bele állítható a cumisüveg, beállítható a hőfok is. Az autó szivargyújtójára is csatlakoztatható
2012. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én termoszban vittem a múltkor, igaz nem tejet, hanem tápszert.
2012. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi időre mentek el vagy hogy mikor kell majd ennie kb. Vagy megmelegítem és termoszban viszem vagy viszem termoszban hidegen meg viszem az elektromos tejmelegítőt is esetleg, de anélkül is meg lehet oldani a melegítést bárhol. Kérsz mondjuk egy pici forró vizet nagy bögrébe kávézóban vagy benzinkúton stb. és beleállítod a cumisüveget.
2012. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak néhány órára mentünk el, felmelegítettem a tejet cumisüvegben és úgy tettem termoszba.(cumisüvegtartó termosz). Később, amikor tápszert kapott, mindig csak a vizet forraltam fel, azt cumisüvegbe és úgy a termoszba . A tápszer csak akkor kevertem bele a meleg vízbe, ha etettem. Félóránál tovább melegen illetve készen nem szabad tárolni a tápszert. Az anyatejet néhány órán át szobahőn szabad.
2012. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!