Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 13 honapos a kisfiam, es 5...

13 honapos a kisfiam, es 5 honapos koraig szopizitt /addig volt tejcsim/. Viszont azota is, h megnyomom a cicimet akkor par csepp meg mindig jon belole. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Kinek meddig tartott ez az allapot?Mert voltam nogyogyasznal,es azt mondta,h minden rendben van,mert cisnalt labort,es minden fajta hormont is megneztek,de ott mindent rendben talalt.

Most aggodjak?Amugy normal tej szeru az ami jon belole,szovalnem veres,meg nem erzem azt sem,h gyulladt lenne.

Koszonom a valaszokat elore is


2009. okt. 4. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sajnos nagyon rövid ideig szoptattam (3hó), betegség miatt egyik napról a másikra tértünk át tápszerre, és a gyógyszerek miatt a tejem is egyik napról a másikra eltünt, viszont ha megnyomom a mellbimbóm még mindig jön egy pici csepp tej. Szerintem ez normális, hiszen a tejmirigyek megvannak, csak nincs ami kiválasztásra késztesse őket.
2009. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!