Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi ez? 6 hónapja nem szoptatok...

Mi ez? 6 hónapja nem szoptatok, (gyógyszert kellett szednem->fejtem->mire szoptathattam volna nem kellett a cici aztán elment a tejem) kb.2 hónapja ha erősen megnyomom jön belőle de csak jelentéktelen mennyiség.

Figyelt kérdés

Ma megnyomtam megint és az egyikből sötétzöld színű "tej" jött a másikból pedig nyúlós,sűrű világos barna hát nem tudom mi...

Ez egész egyszerűen csak a "végelapadás" vagy valami gond lehet odabent??Vagy mi ez???


2011. márc. 29. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy nézesd meg magad inkább egy endokrinológussal.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. márc. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mihamarabb doki!
2011. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gondoljátok,hogy baj van...??

Na akkor keresek dokit.Azt se tudom merre induljak mert akinél szültem az már nincs..

SZTK-t meg nagyon utálom,csak negatív tapasztalatokkal gazdagítottak életem során

2011. márc. 29. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak arra azért figyelj oda, hogy ne "sima" nőgyógyász nézzen meg, hanem legyen endokrinológus képzettsége! Hidd el fontos!

Első voltam.

2011. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bejelentkeztem nődokihoz holnapra.Akkor nézzek mást?

Van egyébként ötletetek mi lehet?Mire utal?

2011. márc. 29. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:

tegnap 06:00 vagyok.

Ha már bejelentkeztél, akkor menj el, de ahhoz mindenképp ragaszkodj, hogy kérjen egy labor vizsgálatot, hogy megnézzék a prolaktin szinted! Ha látod, hogy úgy áll a dolgokhoz, hogy sehogy sem, akkor feltétlen keress mást. (a linkben sajna én vagyok az MR-es) :(

2011. márc. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elmentem(mivel nem állunk most túl jól így sztk-ba mentem:hozzá tenném,hogy idáig csak negatív tapasztalatokat sikerült szereznem sztk-s orvosokkal kapcsolatban)hát most sem volt ez másként...

Elpanaszoltam a problémám.Erre ő:Minek nyomkodja?

Vettünk mintát mind a két mellből,azt mondta 3-4 hét mulva telefonáljak talán lesz eredmény(mert náluk ez úgy van,hogyha ősszegyülik x minta akkor viszik laborba) Azt mondja végeztünk,kérdezem esetleg egy ambuláns lap vagy valami?Erre ő nem kell az.Az asszisztense "beszélte rá" mivel mintát vettek hát ugyan adjanak már lapot.

Mondom ha már itt vagyok lehetne,hogy megnézzen esetleg nőgyógyógyászatilag is? Levetkőztem vett kenetet,meg sem vizsgált,ahogy ez ilyenkor általában szokás.

Na hát most várok. Az a baj,hogy nincs pénzem most magándokira nem tudom mit csináljak...

És akkor most te (MR-is) hogyan állsz?

2011. márc. 31. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szedem a gyógyszert 6 hétig, aztán meglátjuk, hogy mi lesz. Merre laksz? Írj privit és akkor meg tudjuk beszélni.
2011. ápr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem tudok privit írni,nem jelenik meg az a funkció...(?)
2011. ápr. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!