Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor kezdtétek a hozzátáplálá...

Mikor kezdtétek a hozzátáplálást, akik csak anyatejet adtatok a babának? Hogyan? Mivel? Miért akkor?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én négy hónaposan adtam neki először zöldalmát pépesítve!Aztán tejpépeket,levest,bébiételt! Jobb minnél előbb hozzászoktatni a babát az ízekhez! Soha nem ette meg a tápszert! Most 14 hónapos és még mindig cicizik:)
2013. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4 hónaposan kezdtem, mert nem nagyon hízott, és a tejem is kevés volt már.

Barackkal, és tejpéppel kezdtem.

2013. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan almával, de nálunk nagyon lassan ment, mert nagy cicifüggő volt, és imádott szopizni, nem nagyon akarta elfogadni az ételeket, vagyis, hogy elfogadott szinte mindent, csak nagyon minimális mennyiségben. Most másfél éves, még mindig szopizik többször is naponta.
2013. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónapig csak anyatej,utána az kevésnek bizonyult,ezért este tápszert is kapott. 4 hónaposan adtam neki almalevet és baracklevet,utána ezekből pépet stb.
2013. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsófianyu ***** válasza:

Kereken 4 hónaposan kapott először gabonapépet, majd azt gyümölccsel vegyítve, ezzel az uzsonnát váltottuk ki, mert kevés volt estére a tej. 5 hónaposan a tízórai gyümit vezettem be, de még cicizunk is utána, 6 hónaposan pedig az ebédet is lkezdem zöldségekkel.

Az én kisfiam is cicifüggő, éjjel még 2x ébred enni, és napközben is kap egyszer délután "nasi-cicit", a reggeli-ebéd-vacsi hármason kívül.

Amit eddig ettünk: Milumil Sinemil gabonapép, alma, őszibarack, meggy, sütőtök és egy falatnyi banán.

2013. máj. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapig csak szoptattam. Utána lassan kezdtük alma, burgonya, sütőtök... 1 évesen már mindent evett, amit mi is. Most volt 2 éves még mindig szopizik (naponta kb. 10-15x.
2013. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsófianyu ***** válasza:

6-os hozzászólótól kérdezném:

Hogyan szoptatsz napi 10-15x? Akkor csak komfortcicizik, vagy rendesen eszik? És emellett van a rendes ötszöri étkezés? Hogy bírod?

2013. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!