Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik cucimben reggel 120 ml,...

Egyik cucimben reggel 120 ml, a másikban 60. Hogy etessek hogy több legyen abban is? A 60 nem elég egy evésre. Estére 60-20 ml.

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Felváltva add a babának a cicit. Nem tudom mennyi idős, hogy alszik, eszik-e éjszaka, stb. Az egyikben nem azért kevesebb, mert utoljára abból kapott? Amúgy mellszívóval tudod növelni a mennyiséget, gyakrabban szívj le belőle, mint ahogy a baba tenné, és teljesen ürítsd ki, vagy csak kínáld abból a ciciből gyakrabban.
2013. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem egyszeri alkalom, hetek óta így van :(

3 hónapos.

2013. jún. 1. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy az egyikben 100 a másikban 10ml volt (mindig nagy különbség volt a kettő között), abból sokkal nehezebben is jött. Az égegyadta világon mindent próbáltam, de nem segített ezen semmi.:(
2013. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok...az egyikben nekem is több volt, és pont így kb 3 hónapos volt a babám, amikor volt egy növekedési ugrása. Sokat kért enni, és "felpumpálta" a másikat is. Azóta kb egyforma, de nem tudok ml-t, mert ciciből kapja. Dehát nem vagyunk egyformák. :)
2013. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki nyugodtan tápszert kiegészítésként. Mi az első gyereknél nem adtunk. Folyton küzdöttünk vele, hogy éhes még. Nagyon megbántuk. A tápszerrel látod azt is, hogy mennyit evett. Nem kell félni, hogy akkor elmegy a tejed.
2013. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
78%

Nekem mindkét gyereknél ez volt:( Az egyikben alig volt tej, bármit csináltam vele.

A lányom 3,5 hónapig elvolt ezzel a mennyiséggel (a másikból folyamatosan kiegészítve), a fiamnak olyan étvágya volt, hogy 2 hét után pótolni kellett. Azt mondta a doki, előfordul ilyen, hogy az egyikben alig termelődik. Eleinte sokat küzdöttem a lelkiismeretemmel, hogy tápszert kaptnak, de amikor látja az ember, hogy nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb a babája, könnyebb elfogadni. Szerintem ne aggódd túl a dolgot! Nem ettől lesz boldog a babád, hanem Te fogod azzá tenni!

2013. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ezt én is ugyanígy végig küzdöttem a babámmal. 4 és fél hónapos volt mikor elkezdtem tápszerezni. Eleinte nagyon rossz érzés volt, de mikor láttam, hogy ha tele a pocakja, akkor délelőtt és délután is alszik egy nagyot (előtte nem aludt napközben szinte semmit), akkor rájöttem, hogy egyáltalán nem volt neki elég a cici.

Szerintem is nyugodtan adj neki tápszert napközben és ha tudod, akkor reggel és este szopiztasd. 4 hónaposan pedig már nyugodtan elkezdheted etetni, ha elfogadja.

6hónapos baba anyukája

2013. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!