Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet venni recept nélkül...

Lehet venni recept nélkül tápszert?

Figyelt kérdés

5 hetes a babám,és kezdem azt hinni hogy kevés neki a tej, vagy csak nem tudja kicicizni, vagy elfárad vagy nem is tudom.Most is 70 et evett csak és sír, tömi a kezét, nyughatatlan, pedig 40 percig cicin volt, amiből nem sokat dolgozott inkább csak cicizett.

Amúgy eddig gyönyörűren hízott, de lehet már kevés neki a tej.Fejni nem tudtam az elejétől.

Ki szeretném próbálni hogy esetleg ha pótolnák neki akkor megnyugodna e, mert ez így borzasztó, csak nyűglődik a kezemben is, őt is engem is kifárasztja.

Csak próbaképp szeretném megnézni hogy tényleg éhes marad e?

Amúgy persze mindenekelőtt szoptatni szeretném, de ha idegeskedek azon hogy üvölt a gyerek és nem tudom hogy miért, akkor így még a tejem is elmegy a maradék is.

Milyen tápszer lenne egy 5 hetesnek a legjobb?


2009. okt. 7. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha feliratod, akkor jóval olcsóbb.
2009. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pontosabban féláron van recepttel.
2009. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a HA jelűt javasolják, az a hipoallergén tápszer, elvileg minden olyan anyag ki van belőle iktatva amire allergiás lehet a gyerek. Szerencsére nekünk nem HA tápszert írt fel a dokink, nem szerettem volna HAssal etetni. BEBA aktív 1est vettünk. Recepttel 900 ft, anélkül 2000. Amúgy az ény gyerkőm is eszi a kezét mindig és mostanában jöttem csak rá, hogy a fáradtságtól is gyürkölészi nem csak ha kajás.
2009. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 7. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megértem, hogy aggódsz, az 5 hetes babának én semmiképp nem adnék tápszert, még próbaképp sem! A köv. link segít abban, hogy rájöjjél mi a baj, és ha tényleg kevés a tejed, akkor mit kell tenni.

[link]

Olvasgasd a honlap többi részét is, ha lesz időd, és a tanácsadókat is bátran keresd fel, nagyon készségesek! Egy 2 éves és egy 6 hetes gyerkőc mamája

2009. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
semmi baja nem lesz a gyerekednek, ha adsz neki tápszert.
2009. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

első vagyok

Nem lesz semmi baja tápszertől (én is azon nőttem fel, sajnos), de ha nem muszáj, ne adj.

Ezer dolog miatt lehet nyűgös. az meg hogy tömi akezét, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy éhes.

2009. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a gyerekorvossal és ő majd megmondja mi legyen.
2009. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!