Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudnék szoptatás alatt,...

Hogy tudnék szoptatás alatt, után nyugtatót szedni?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg lettem,nyugtatót kellene szednem. 3,5 hósan szoptatok még, de nem tudom mikor tudom elkezdeni szedni..sajnos a gyógyszerre nagy szükségem van a gyerek miatt,ha nem szedem többet árt..csak nem akarom,hogy a tejbe átmenjen...:(

2013. jún. 4. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig átmegy, és függő lesz a babád. Keress normális orvost, a pánikbetegség ma már gyógyítható.
2013. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt orvossal kell megbeszélned!!! (átmegy.. és most alakul nagy iramban az idegrendszere, nagyon árt, de az orvos talán tud megoldást)
2013. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magára a pánikbetegségre hiába szeded a bogyókat semmit nem fog használni, mert minden ilyen "mentális" betegségnek lelki háttere van ami fizikai tüneteket produkál,először menny el egy jó pszichologushoz,aki felfogja tárni a beszélgetések alatt azt a problémát ami maitt "beteg" vagy.Ezután írhat fel olyan készítményeket amik 100%gyógynövényből vannak és nem okoz gondot a kicsinek sem.:)Érdemes lenne megtalálni a gond forrását és aztán kezelni.
2013. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyugtató nem megoldás! Eltakarja a dolgokat, de fel nem tárja, márpedig gyógyulni csak úgy tudsz! Pici a babád, gondolom nem akarsz életed végéig gyógyszert szedni, főleg, hogy nem is ér semmit! Tényleg menj egy szakemberhez! Vagy kineziológushoz! Addig igyál citromfű teát és szedj SEDATIF PC-t hátha enyhítik a tüneteket!!!!
2013. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem olyan könnyű a probléma forrását kiiktatni egyből és mikor jön a roham az nagyon kikészíti a szervezetet,így sajnos tényleg szükséges olyankor a nyugtató,a halálfélelmet nehéz leküzdeni.Én is szoptatok még volt egyszer kétszer hogy sajnos éjszaka be kellett vennem a nyugtatót,mert a remegés nem múlt el másképp és aludni se tudtam mert zuhanásos félelmem volt.Érdemes homeopátiás nyugtatót szedni,vagy teát inni,de ezt folyamatosan hogy felerősíts az idegrendszered és amennyit csak lehet aludni kéne.A kimerültség is okoz pánikot annál akinek egyébként gyenge idegrendszere van.Szedhetsz pl:Sedatif PC-t, 3x1-et,vagy a citromfű teát,orbáncfű teát iszogasd.
2013. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!