Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van egy gyerek a játszótéren,3...

Van egy gyerek a játszótéren,3 éves, még szopik. Bármikor odamegy az anyukájához, elég zavaró. Ami még nagyobb baj, hogy más nőhöz is, húzza le a pólót és akarna szopni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az anyuka szerint ez rendben van, majd leszokik róla. Ms hozzám is idejött, elég határozottan elküldtem mire elkezdett sírni az anyja meg úgy nézett rám, mintha megvertem volna vagy ordibáltam volna vele.


Mit gondoltok? Legközelebb is rászóljak?


2013. jún. 5. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez teljesen nem normális szerintem. Én is elküldtem volna.
2013. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
A pólódat húzogatta fel? Ha igen akkor egyértelműen igen.
2013. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

én lehet ,hogy hagytam volna ....

14/F

2013. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Szép finoman küldjed az anyukájához.
2013. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Homokoztam a lányommal, odajött játszani. Aztán egyszer csak a cipzáromhúz nyúlt, és mondta hogy ő most iszik.
2013. jún. 5. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na az a nő sem normális aki ezért nem szólna a gyerekre.
2013. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Már az nem normális, hogy a játszón szoptat az pláne nem, hogy egy 3 éves gyereket szoptat még egyáltalán, de hogy másokat zaklat az végképp felháborító én biztos elbeszélgetnék az anyukával.
2013. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Igen, finoman szólj rá, hogy az anyukájához menjen.

Tiszta gáz, hogy neki nem jutott eszébe, egy 3 éves felfogja, hogy hol van a "tejcsárda"....


Mikor az én lányom 3 éves volt (igen szoptattam még), otthon megbeszéltük, hogy a játszótéren csak titkosan lehet cicizni, tehát elbújunk, hogy senki se lásson minket és ott ehet/ihat. Soha nem vette észre senki....

2013. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Én is sokáig szoptattam mind a kettőt, az egyiket még 3 évesen is, de ilyet nem csináltunk a játszótéren. Ehhez azért már nagy egy 3 éves...

Az hogy más nőhöz is odamegy, már tényleg furcsa.

2013. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
engem is az zavarna a történetben,h máshoz is oda megy...Én kislányom is szopik még,igaz még "csak"2múlt,de neki nem jutna eszébe máshoz odamenni...Ha meg igen,akkor az a minimum lenne,h bocsánatot kérek a "célponttól"
2013. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!