Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudni, hogy megromlott...

Honnan tudni, hogy megromlott az anyatej?

Figyelt kérdés
Egy napi adagot gyűjtöttem, de estére furcsa volt (valami fehér darabkák úszkáltak benne.). Nem volt rossz szaga. Lehet, hogy csak a zsír vált ki? Eddig még nem volt ilyen. (Vagy nem tűnt fel.)
2008. jún. 20. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A múltkor nekem is megromlott / azóta nem is gyűjtögetem /, mondjuk nekem nem voltak benne darabkák, csak egyszerűen a babám nem akarta meginni. Nem volt rossz szaga. Én megkóstoltam, és borzalmas íze volt, igazi romlott íze, pedig hűtőben volt, minden adagot külön hűtöttem, úgy öntöttem egybe..., mégis megromlott. Szerintem ha ilyen darabos ne add neki oda.
2008. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A romlott anyatejben nyálkás darabok uszkálnak akkor is ha fel van melegitve.A zsír pedig elolvad a melegités hatására.
2008. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el!

2008. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!