Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt elég lehet...

Szoptatás alatt elég lehet számomra a vitamin ha csak az elevitet szedem?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szoptatok, szedem az elevitet, de most már majdnem mindegyik körmömön van fehér folt,(kálciumhiány) gyenge vagyok. Rengeteg tejterméket, húst, zöldséget eszem, szinte az egész napot átnasizom, és mégis... Ja, és ennek ellenére 53 kg vagyok.
2013. jún. 6. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan még kismama vagyok, de én Pharmaton Matruelle-t szedek, ami igen jó fajta terhesvitaminnak számít, de nekem is kell külön vasat és kalciumot szednem. Anno az Elevit mellé még plusz folsavat is kellett (illetve vas+kalcium+magnézium+c-vitamin), mert az orvos is mondta (illetve kismama, és anyuka ismerősök szintén), hogy sajnos, az Elevit nem tartalmaz olyan sok vitamint, hogy ne kelljen kiegészíteni. Szóval, nyugodtan szedj kalciumot, a szoptatás alatt is fokozott igény van rá. (A barátnőm nem szedett, és sorra mentek tönkre a fogai :()
2013. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!