Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen vitamin...

Szoptatás alatt milyen vitamin szedhető, mi az ami nem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit én szedek: Tovita-kalcium, D vitamin, vas. Ezt még a szülész dokim mondta, hogy amíg szoptatok, ezeket szedjem. Másra nem érzem, hogy szükségem lenne.
2012. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magzatvédő vitaminok biztosan szedhetők.
2012. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magzatvédőt nem szívesen szednék mert drága és hizlal(hat). Találtam olcsó multivita mint de pl. abban van A vitamin is és azt nem tudom, hogy lehet-e.
2012. nov. 5. 20:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy D vitamint sem lehet...
2012. nov. 5. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
A magzatvédő vitaminokat ajánlott szedni a szoptatás végéig, ezt le is írják a használati utasításban. Én a terhesség alatt a Femibiont szedtem, rengeteg tejterméket fogyasztottam, de a fiam nagyon pötyi lett, valószínűleg a tejes dolgoktól. Mivel most nem eszem, kell a kalciumpótlás, ezért a Gravidát szedem+vasat+Omega3-at 2-3 naponta, ráadásul már nincsenek friss gyümik az almán kívül, sajnos.....Én nem szednék "sima" multivitamint, mert más a szervezet igénye a szoptatás alatt, sokkal több ásványi anyagra és vitaminra van szüksége.
2012. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindhárom baba szopiztatása alatt HIPP NATAL vitamint szedtem!Ez folyadék,finom,nem drága!!!!!!Próbáld ki!
2012. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!