Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek szoptatás alatt jött...

Akinek szoptatás alatt jött meg a vérzése és emiatt lecsökkent a tej mennyisége, mennyi idő alatt rendeződött?

Figyelt kérdés

6 napig volt meg a menstruációm, nagyon erős volt a vérzésem, 3 és fél hónapra jött meg. Rengeteget ittam, sokszor tettem mellre a babámat, mégis lecsökkent a tej mennyisége. 1 hete múlt el a vérzésem és azóta is egyre csökken a tejem.

Szedem a homeopátiás golyókat, amik eddig segítettek, de most valahogy nem akar beindulni a tejtermelés. Azt hiszem ma már elő kell vennem a fagyasztóból a korábban lefejt tejet.

Van még remény, hogy lesz elég tejem?


2009. okt. 9. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, lesz elég tejed, csak mindenkinél máshogy indul be. Nekem kellett két hét hogy újra meglegyen a korábbi mennyiség. Az a lényeg, hogy továbbra is sokszor tedd cicire a babádat, így biztos csak napok kérdése és minden a régi lesz.:)A megfelelő folyadékpótlásról se feledkezz meg.:))))
2009. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ!!

2009. okt. 9. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!