Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S véletlenül több kvt...

S. O. S véletlenül több kvt ittam mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Sajnos a mai nap véletlenül több kvt ittam mint szoktam (elfelejtettem. 2 gyengébbet szoktam (kb 1 normálnak felel meg), a másodikra nem emlékeztem és ráittam egy erősebb tejes kvt, amivel együtt 3 lett belőle és sajnos elég rosszul érzem magam kb 1,5 órája. Rossz közérzet, hányinger, étvágytalanság, gyengeség stb. Igazából az miatt aggódok, hogy ez átmegy a tejembe és félek, ha én ilyen rosszul vagyok tőle a babám is rosszul lesz. Mit tegyek most? Nagyon aggódom és tanácstalan vagyok. Mit javasoltok? Mikorra megy ez át a tejbe? 8 hós a babám.

2013. jún. 14. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Igyál sok vizet meg egyél valami kicsit zsírosabb kaját, a babádnak meg nem lesz töle baja, legfeljebb kicsit nyugtalanabb lesz.


De nem kv, hanem kávé az, amit ittál!!!!

2013. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babának. Amit leírtál, az a vérnyomásemelkedés tünete, és csak neked árt. (Nálam már 1 korty kávé is kiváltja, annyit sem tudok inni.)
2013. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz igenis oda kell figyelni arra mit eszel és mit iszol.De szerintem nem olyan sok ez a kávé mennyiség,valami más bajod lehet,én volt olyan nap,hogy 8 kávét ittam,mégsem volt bajom.Menj orvoshoz!
2013. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam :-)
2013. jún. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!