Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel véletlenül romlott,...

Reggel véletlenül romlott, savanyú tejet ittam és most nagyon rosszul vagyok, betegnek, levertnek érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
szódabikarbóna hideg vízbe!
2013. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj meg hányni! Azzal megszabadulnál a gyomortartalomtól, ami miatt rosszul érzed magad.

Bár az is elképzelhető, hogy csak "pszichésen" érzed magad betegnek, úgy értve, hogy közel sem lennél fizikailag ennyire rosszul. Azért egy kis savanyú tej nem szokott ledönteni teljesen egy embert. Pláne nem fél óra alatt.

De ha aggódsz, inkább menj el orvoshoz, ő tudni fogja, mit kell csinálni. :)

2013. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másrészt, hogyan lehet véletlenül meginni a savanyú tejet?

Az első korty után úgy köpném ki, és önteném a mosogatóba az egészet, mi az, hogy véletlenül ittad meg a savanyú tejet?

2013. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Savas volt a gyomrom,és gyorsan kiöntöttem egy fél bögrényit, amit le is húztam. Nagyon defektül vagyok :SS
2013. jan. 2. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Az éjjel ügye nem te ittál mosószert?
2013. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet savanyú tej romlott?
2013. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!