Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valaki akinek sikerült...

Van valaki akinek sikerült valamilyen úton-módon visszahozni a már szinte teljesen leállt tejtermelést? Bármilyen megoldással?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 12:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Senkinek? :((((

Akkor ennyi volt, 3 hónapig szoptattam és vége? :((((

2013. jún. 18. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olvastam róla,hogy olyan nő is tudott szoptatni,aki örökbefogadásra készült és rendszeresen fejt,először csak pár csepp volt,majd egyre több!

próbáld meg sokszor mellre tenni,és fejni!

2013. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tejtermelést serkentő teától állt le majdnem két teljes napra, tiszta para lettem. Kb 2-3 hónapos korban volt amúgy. Rengeteget és gyakrabban fejtem, még ha nem is jött már semmi, akkor is pumpáltam :) meg sokat ittam, jókat ettem és pihentem (magyarul a házimunkát félretettem, amit lehetett) pár nap alatt beindult újra, 11 hónapig szoptattam, plusz tejleadó is lettem.

Próbálkozz te is, de ha nem jön össze, ne csüggedj, már az is nagyon szép teljesítmény, hogy eddig tudtál szoptatni, valamint a lelkesedésed is példa értékű.

(Viszont ha nekilátsz elég fárasztó lesz: baba eszik, fejés, evés-ivás-baba megint eszik, és így tovább...)

2013. jún. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!