Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek is kevesebbet szopik...

Nektek is kevesebbet szopik babátok ebben a melegben? És ti adtok neki pluszban vizet?

Figyelt kérdés
Az enyém folyamatosan izzad, ezért adok neki cumisüvegből vizet. Viszont szerintem fárasztó neki az evés, ezért nem is akár sokat enni. 3 hónapos és majdnem 7kiló. 4,5 kilóval született.
2013. jún. 18. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem, az enyém nagyon sokat van a mellemen, van, hogy fél óránként megszoptatom, szerencsére ő nem lusta enni, így víz sem kell neki.

De majd jól lepontoznak egyesek ezért.

2013. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért pontoznának le? Ezért kerdeztem, kíváncsi vagyok. :) lehet, hogy kevesebb a tejem a meleg miatt, pedig sokat iszom. Viszont tegnap elkezdtem tornázni, lehet az is benne van.
2013. jún. 18. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább többet szopizik 5 hós babám, főleg sajna este kér gyakrabban. Mást nem adok neki, mert szopizik eleget.
2013. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Off.

Tényleg lepontoztak! Mindjárt jön valaki szuperanyuzni is! Ja, és a végén kiderül, hogy a szenyó szopipártiak leszólják a nem szoptatókat!

On.Amúgy, próbáld meg inkább pohárból itatni, vagy kiskanállal, mert a cumit könnyebb szívnia, és így nem lesz inspirálva, hogy a ciciből szopizzon.

Pici babákat nagyon megviseli a meleg, biztos, hogy van amelyik babócának az étvágyán is meglátszik.

2013. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, plusz egész nap alszik. Este mindig pótlást kap, mert nem akár rendesen enni, és eddig még nem okozott gondot. Biztos a meleg... De etetem gyakrabban, ne maradjon se éhes, se szomjas. :)
2013. jún. 18. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező! Szerintem ez a meleg könnyen kihathat a babád étvágyára, viszont így valóban nem árt adni neki vizet.


OFF: Kicsit paranoiás vagy első válaszoló, ez a kérdés nem a Te szoptatási szokásaidról szól.

2013. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj, mindenki véleménye érdekel, mindenről!
2013. jún. 18. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!