Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is kevesebbet...

A ti babátok is kevesebbet szik ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos, tápszert kap. Reggel 6-kor kb. 120 ml-t ivott meg nagy nehezen. 9 körül evett nehezen kb. 40 g gyümölcsöt picike Sinlac-kal, és sírások közepette még kb. 30 ml tápszert. Majd most délben evett megint kb. 135 ml tápszert. Ha erőltettem, akkor csak nagyon sírt. MOndjuk máskor sem sokkal többet, de mégis többet eszik.

A ti babátok is érzi ilyen szempontból a meleget? Nem gond ez pici gyerekeknél? Vízzel sűrűn megkínálom.


2013. jún. 17. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond. Még a felnőtt is kevesebbet eszik, mivel többet iszik. Ne erőltesd, jelzi ő ha éhes. Sok folyadékot igyon mindenképp.
2013. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nittababy ***** válasza:
Jóval kevesebbet eszik!!
2013. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem gond az én babám 9hónapos és ő is kevesebbet eszik.Szerintem ez a hőség oka. Az ember magáról tudja,hogy ilyenkor nem kíván annyit enni.Én is sokszor kínálom vízzel mert a folyadék pótlás fontos!

2013. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!