Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellet szedem a...

Szoptatás mellet szedem a Cerazette-t, már 2 hónapja. Egyszer már megjött rendesen, de most kb.2 hete "pecsételek" 2 napig, majd semmi, és megint kezdődik előről az egész. Ez normális, vagy irány a doki?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám.
2008. jún. 22. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális , 3 hónapig lehet pecsételő vérzés ezt mondta a dokim.Hát én nem vártam ki,elment a maradék életkedvem is (a szextől meg főleg) így maradt az óvszer!
2008. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát nem tudom te,hogy szeded de ez olyan gyógyszer aminél nem szabad kihagyni a 7napot mint másnál.NEkem nem terhesen írta fel a dokim annó évekkel ezelőtt mondván kevés a hormon benne,én soha többé nem szedném.Fél évig nem mensiztem a végén már azért akartam beleőrülni,hogy most akkor terhes vagyok vagy a gyógyszer miatt nincs mensim.4hónapra rá jött meg ahogy abbahyagytam a gyógyszert és 14napig véreztem.Amúgy 4 napig szoktam....de mondom ez nem terhesség alatt volt,szval én akkor azt mondtam ezt a gyógyit nagyívben elkerülöm,mert ahhoz képest,hogy kevés a hormon jól leállított mindent a zservezetembe s mikorra jött rendbe...Nem tudom te ,hogy vérezgetsz de jobb lenne ezt dokival megbeszélni sztem..37hetes kismama
2008. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Folyamatosan szedem, nem tartok 7 napos szünetet! A libidómat én is észrevettem, hogy negatívan befolyásolja...:-( Háát, asszem megyek dokihoz, ha ez így folytatódik.
2008. jún. 23. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
szia az előző válaszoló vagyok,na azt nekem is totál megszüntete szinte,kínszenvedés volt a sex..
2008. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!