Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellfelvarrás után a hozzájáró...

Mellfelvarrás után a hozzájáró implantátum után lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
nem azért jut eszembe a kérdés mert buta hiú p*csa vagyok divat gyerekre vágyva, hanem mert egészségügyi okok miatt szükségem lenne a mellkisebbítésre de szeretnék majd még gyereket.

2013. jún. 19. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
én szoptatás után válalnám be mert megsértheti a tejcsatornákat és tejmirigyeket. szülj gyereket szoptass és utána mütesd meg magad
2013. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem véletlenül írtam ki a kérdést :( nekem ez most kéne, 20 éves vagyok még nem szeretnék gyereket vállalni
2013. jún. 19. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lehet az az egészségügyi ok, ami miatt kisebbíteni szeretnéd?
2013. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hirtelen fogytam sokat így szörnyen megereszkedett a régebben két mérettel nagyobb mellem, már évek óta zavar, sokszor gombásodik a bőröm is a mell alatti részen, fáj tőle a hátam és sportolni se tudok mellette. A orvosom vetette fel ezt az ötletet.
2013. jún. 19. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A felvarrás nem avatkozik a mirigyállományba, és ha jó doki találsz, az implant sem akadálya a szoptatásnak. De arra készülj fel, hogy a terhesség miatt szinte biztosan újabb korrekcióra lesz szükséged. A kisebbítés rizikós, jóindulatú doki nem csonálja szülési/szoptatási tervekkel álló nőnek.
2013. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 m.aliz80 válasza:
Ha szoptatni szeretnel hanyagold!!!!!!!:( sajat tapasztalat...... 16 eves nagy fiam van. 7 eve megcsinaltattam a cicim, mert 35 kg ot fogytam idegalapon. Nem is volt tervben, hogy valaha is ujra babam legyen. ( elvaltam) igaz nekem azt mondta a doki, h siman lehet majd szoptatni. Annyira nem jartam utana, mert mint irtam eszembe se volt gyereket szulni. Aztan az eletem maskent alakult. Most szuletett a kislanyom. 5 hetes. Mar a korhazban fura volt, es ereztem h baj lesz a cicimmel. Fiamnal rengeteg tejem volt az elso naptol. Nyugtattak a noverek, h majd beindul.... De nem indult be. A felvarrt bimbom tul lapos lett, es a baba nem tudta bekapni. Bimbovedovel nem fogadja el. A legbosszantobb, h erzem termelodik a tej, de nem jon ki. Mar 50 ezret koltottem mellszivokra, de a megcsinalt " mu mell' nem termeszetes formaja miatt, a mellszivok nem csinalnak vakumot, ezert nem is szivak ki a tejem. A babam, pedig mivel nem jona tejcsi, hiaba probalja ragogatni, begurul es sir. Mar amennyire be tudja kapni. Sztem a mirigyek es a csatornak is serultek a mutet alatt. Most jelenlleg lazasan ulok itthon, mert mellgyulladasom van. Egyszeruen nem tudom lefejni. Szegeny babam mar tapszert kap:( borzalmas lelkiismeret furdalasom van, de tenyleg nem gondoltam h valaha meg szulni fogok. Lehet h valaki tok jol tudja hasznalni a megcsinalt mellet, de latod...van kockazat. En biztos nem nyulnek hozza ha babat szeretnek!!!
2013. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!