Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mellfelvarrás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mellfelvarrás vagy implantátum szükséges? (képlent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Azt olvastam,ha a bimbó alsó széle lejjebb van a redőtől,akkor felvarrás..na ez alatta van....de jó lenne ha egy orvos ezt látná....segitsetek aki tud...szakmai véleményt szeretnék hátha van valaki:)


2012. márc. 20. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az első válaszoló csak hülyéskedik és viccelt!Ne hallgass rá!

Szerintem nagyon-nagyon szépek a melleid!Bár ilyenek lennének az enyémek is!

Ha rám hallgatsz,akkor megpróbálod elfogadni és szeretni őket és veszel szép melltartókat:)

2012. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2.köszönöm,nagyon édes vagy...de sajnos engem nagyon zavar ez a megereszkedés,biztosan lesz műtétem csak félek a felvarrástól...és áprilisban lesz konzultációm,addig meg nem birok várni,hátha tud valaki itt segiteni... de tényleg köszi:) aranyos vagy:)
2012. márc. 20. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Mik ezek a tejes zacskók? Undorító.
2012. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Diavolino44 ***** válasza:
Ehhez ne nyulj hozza, bar nem tudom gyerek elotti vagy utani allapot. Ha elotti akkor meg csakis utana csinaltasd meg.
2012. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem is jók ezek a cicik szépek:)persze ha el van döntve, és ettől jobban éreznéd magadat, akkor csináld, egy felvarrás azért nem olyan mint egy implantátum
2012. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsi.

A képek után elvesztettem a fonalat.

Mit kell hova, miért? Na meg minek!

De te tudod.

2012. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs velük. Fogadd el magad, vagy törekedj rá. Szülés előtt felesleges, mert akkor sokat változik az alakja és sokkal rosszabb lehet, ha a természeteset módosítottad előtte.
2012. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok,de a kérdés nem arról szólt,hogy műtessek-e,,hanem hogy van e olyan aki ért hozzá kicsit,és mit gondol implantátum elég e avagy felvarrásra szükség van e orvosilag:)
2012. márc. 20. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsi én nem értek hozzá,csak annyit hallottam, ha felvarrják,akkor sokkal több heg lesz,mert több helyen varrják fel.

Ha implantátumot tesznek,akkor tudják úgy alakítani a vágást, hogy a melled takarja,ill teljesen láthatatlan lesz egy idő múlva!

2012. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen,éppen ezt szeretném kiküszöbölni:)de van már olyan lógás amit sajnos csak implantátumal nem lehet helyrehozni,kell a felvarrás is..na ezt szerettem volna megtudni,hogy nálam orvosilag milyen mértékű a megereszkedés:)
2012. márc. 20. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!