Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos a babám és szoptatom...

3 hónapos a babám és szoptatom. Viszont szeptemberig le szeretnék adni 8-10kg-ot. Hogyan érhetném ezt el?

Figyelt kérdés
Anélkül,hogy apadna a tejem?Nem szeretnék semmilyen drasztikus módszert,nyílván a szoptatás az elsődleges.Szeptemberben lesz az esküvőnk és ez pont jó cél arra,hogy leadjak pár kilót.Bár páromnak tökéletes vagyok igy is és ő szerinte nincs semmi felesleg rajtam,de én nem érzem jól magam a bőrömbem.Második baba,és sokkal több maradt rajtam mint elsőre.68kg vagyok.Igazából a hasam a gáz,lötyög.Csinálok egy kis tornát naponta,de nem megterhelő.Én személy szerint arra gondoltam,h lehet h elég ha elhagyom a cukrot helyette stívia és a fehér kenyeret,helyette teljes kiörlésű kenyér.Mit javasoltok?

2013. jún. 23. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A szoptatás a legjobb fogyókúra! A kicsi szépen lassan "leszívja" rólad a terhesség alatt felszedett kilókat! Legalábbis nálunk így volt.
2013. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az már rég lement....ennyi voltam szülés előtt is,csak a hasam lötyi meg elég combos vagyok.
2013. jún. 23. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor inkább tornáznod kéne. Csinálj óvatosan gyakorlatokat, várj utána 1-2 napot hogy a tejtermelés rendben van-e, és ha igen akkor fokozatosan emelheted az "adagot". 2-3 hónap alatt 8-10 kg elég sok, max 2 kg-ot szabad fogyni havonta, akkor nem csökken a tejed. A cukor helyett stevia és no fehér kenyér fogyókúra nélkül sem lenne hülyeség, de biztos lehet tőle fogyni :)
2013. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A torna kellemes időtöltés, de vajmi kevés szerepe van a fogyásban. A szoptatás pedig 10 nőből 2-t ha "fogyaszt". Sajnos csak a drasztikus dolgok hoznak eredményt. Semmi cukor, semmi fehérliszt, rengeteg folyadék. Egyszerre kicsi adagok fogyasztása sokszor. Sajnos a fogyás mindig éhezéssel jár. Ez van.
2013. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!