Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos babám 3óra helyett...

3 hónapos babám 3óra helyett 1.5-2 óránként eszik mostanában, ilyenkor 40-50mt-t. Hogy lehetne erről visszaszoktatni, hogy ritkábban és többet egyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt csinálta az én kisfiam is 3 hónaposan, kb 2 hétig. Aztán egyik napról a másikra elkezdett 4 óránként enni, mint a nagyfiúk. :-)) Kitartás!
2009. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is problémák vannak,napok óta,pedig már olyan szépen beállt minden.sokat sír,nyűgös,alig alszik..most elkezdtem fejni is,hogy több tejem legyen,mert úgy tűnik azt is keveselli....szeretnék már túlleni ezen az időszakon..
2009. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó ez a helyzet. 3 hónapos fiam pár nap óta gyakrabban kér enni. Lehet, hogy ez a 3 hós fejlődési ugrás?
2009. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi sem a régi...Éjszaka 3x kell, pedig 5 hetes kora óta átaludta az éjszakát, napirend meg teljesen megszünt, elvesztettem a fonalat.Nálatok az éjszaka is rosszabb lett?
2009. okt. 15. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez valószínűleg csak fejlődési ugrás. Türelem, vissza fog állni minden a régi kerékvágásba. Adj neki enni, ahányszor kér, te sem szeretsz "éhezni".
2009. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is ebben a cipőben járunk,h a kisfiam 2óránként szopik! Pedig ő még csak két hét mulva lesz 3hónapos!

Nekem azt javasolták,h adjak neki mikor éhes,aztán majd vissza áll a rendre!

2009. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Igen, mi is kelünk éjszaka, pedig 3 hetes kora óta átaludta.
2009. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne aggódjatok lányok!

Ez a növekedési ugrás, mi már túl vagyunk rajta,egy-két hét alatt beáll minden és újra 4 óra és nyugodt éjszaka lesz. Ilyenkor sokkal többet nőnek, nyúlnak, kell az energia nekik...ha esetleg van tejcsi lefagyasztva, azt adjátok pótlásnak, amíg be nem áll, ne tápszert. Ha mindig és sűrűbben kiüríti a melleket, több lesz hamarosan a tej is. Most kicsit fárasztó, de vége hamar.

Ja, és ezen a héten a nyűgösködés rengeteg kicsire volt jellemző, mert frontok voltak, meg hülye,szeles idő, ez őket nagyon megviseli, még talán a felnőttek is nyűgösebbek ilyenkor!

Jó babázást!

2009. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!