Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normalis hogy harom honapos...

Normalis hogy harom honapos kislanyom 60-70ml szopizik egy etetesnel, amugy nyugis babuci, nem nyugos?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha hizik, fejlődik akkor elég. nem minden babának van angy étvágya. Ahogy felnötteknél is van akinek nagyobb van akinek kisebb az étvágya.
2013. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam fél éves volt, amikor egy etetésre bele lehetett diktálni 60ml anyatejet cumisüvegből. Hogy amúgy mennyit evett, passz. Szerintem ha nem látod rajta, hogy éhes, nem nyűgös, van napi 4-6 pisis pelusa, nincs miért aggódnod.
2013. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszike, csak azert aggodtam mert a korhazba 4naposan mar 50ml evett egy cicibol, most meg kettobol eszik 60-70ml.
2013. jún. 29. 21:18
 4/5 O.Dia válasza:
Szia, nallunk is hasonlo a helyzet. Es hogy szoptatsz, igeny szerint, mennyi idonkent eszik? Nallunk van, hogy nyugos, de amikor tapszert kinalok neki az meg nem kell. Koszi! Bocs, hogy kerdesre kerdessel jovok.
2013. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia Dia,nekem a picur 3orankent eszik, magatol igenyli igy.estefele kicsit nyugosebb, de akkor hiaba kinalom nem kapja be a cicit. Este 8-kor eszik es kibirja hajnali 4- ig.most kezdtem el szedni a moremilkes kapszulat,remelem segiteni fog.meg itt a neten irtak, hogy szentivanon patikaba kikevernek valami port ami tejserkento.valaki irta h.masnapra csurgott tole a teje. En most ezt a kapszulat probalom, ha nem valik be jon a por. Nekem most kevesebb a tejem,lehet azert szopizik csak annyit.
2013. júl. 3. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!