Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma két hetes kislányom 3600...

Ma két hetes kislányom 3600 gr mennyi az a tejcimennyiség amit ennie kell átlagosan egy egy etetésnél?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a súlya határozza meg!Minden baba más ütemben fejlődik, és más az étkezési szokása!Ugyan úgy felnőtteknél4Nem biztos , sőtt biztos nem egyforma mennyiséget eszik 2, 50kilós nő!A babáknak is más!Az orvostudomány szerint a 70ml, és a 125ml között normális adag!
2010. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!az én kislányom 5 hetes,de soha nem foglalkoztam azzal,hogy hány ml kell ennie!Szerintem csak az a fontos hogy szépen fejlődjön!Ha nem hízik akkor valószínű ,hogy kevés a tejed és nem elég neki,de akkor éhes lenne és sírna is valószinüleg!Szóval ezzel csak azt akarom mondani,hogy elég a babát heti egyszer megmérni és ha nem hízik akkor tenni valamit!Sokat elkövetik azt a hibát,hogy minden egyes etetésnél mérik a kicsit ,aztán meg idegbajt kapnak,ha 3 ml-rel kevesebb eszik egy étkezésnél!Igaza van az előttem szólónak,tényleg mi sem vagyunk egyformák,így babák sem!Lényeg ,hogy szépen fejlődjön!!!!!!Jó egészséget Nektek!!!
2010. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz, ugyanez a véleményem.
2010. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes korában az akkor 3100 gr súlyú korababám 40-60 között evett egyszerre.


Nincs olyan, hogy mennyit KELL. Ezt felejtsd el. Ha jól gyarapodik, jókedvű, éber, egészséges, van elegendő pisis pelusa, akkor épp annyit eszik, amennyire neki szüksége van.

2010. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!