Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amióta szoptattam taszítónak...

Amióta szoptattam taszítónak találom, ha a párom szívja a mellemet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már egy éve nem szoptatok, azt hittem elmúlik, de még ha szexfilmen is látom, hogy a pasi ilyet csinál egy nőnek egyszerűen rosszul vagyok tőle. Pedig régebben szerettem. Mit csináljak, hogy elmúljon?
2013. jún. 29. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Azt, hogy megkéred a párod, hogy csinálja, miközben behunyod a szemed.


Muszáj elkezdened, mert így sosem fogod úrja megszeretni.


Ha elsőnek nem megy, megint, aztán megint.


Elég nehéz lehet a párodnak, mert az enyém lelkibeteg lenne ettől; ez egy alapvető szükséglete a férfiaknak.


Te sem szeretnéd, ha például nem engedné, hogy megnyald valalhol, vagy megpuszild, mert undorodik tőled, vagy azt mondaná, büdös a szád stb.


Szóval muszáj próbálkoznod, mert meg kell újra szeretned.

2013. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

"alapvető szükséglet"


Köszi, ezzel megvolt a mai nap vicce:):)

Én is így vagyok vele, igaz a szoptatás előtt sem szerettem annyira, ha a mellemmel babráltak. Egyébként a szülések óta valahogy a kézimunka sem a kedvencem. Én ezeket a dolgokat elmondtam a férjemnek, ő tiszteletben tartja, vagyis néha csinálja, de nem erőlteti, ha szólok, hogy elég volt, akkor máshol puszilgat:)

2013. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Elmondod a férjednek. Ne hallgass az elsőre, csak azért, mert a férjednek "alapvető szükséglete" :) ne csináld. Se csukott szemmel, se sehogy. Ha szeret és tisztel, meg fog érteni. Ez nem jelenti azt, hogy néha nem próbálkozhat, csak beszéljétek meg, hogy ha jelzed neki, hogy álljon le, akkor álljon is le. Fedezzetek fel más erogén zónákat, próbáljatok ki új dolgokat, lehet, hogy sokkal izgalmasabb dolgokat találtok majd ki, mint a mellszívás. :)
2013. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha neked nem kellemes, hagyjátok ki ezt a részt, te meg ne görcsölj ezen, hogy nem szereted. Semmit nem muszáj, azért, mert a párod szeretné, a szex elvileg arról szól, hogy mindenkinek jó legyen, nem kéne semmit ráerőszakolni a másikra. Egy csomó más dolgot lehet csinálni, ami mindenkinek kellemes lehet.

Vagy kérdezz meg egy pszichológust, kineziológust.

2013. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Látom, nagyon értitek a férfinemet. XD


Ha megcsalnak titeket is, és a kérdezőt is, akkor ne jöjjetek fel rinyálni ide.


Mi az, hogy kézzel sem szereted babrálni?


XDDDDDDDDDDD


Szegény férjetek. Őszinte részvétem.


:DDDDDDD


És most ne felejtsetek el lepontozni. :)

2013. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja, az első voltam.


Csináld csak úgy, ahogy a többiek mondják, kedves kérdező, aztán ha majd meglátod egy dögös bögyössel egyszer, akkor gondolj rám.

2013. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából sosem volt oda annyira érte, én viszont igen. Most olyan fura, hogy nem megy, de valószínűleg ez így is marad most már.
2013. júl. 1. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Szegény ötös, nagyon sajnállak... tudod az embereknek (a férfiak is ide tartoznak) más értékek is fontosak, nem csak az, hogy szex közben meglegyen a mellszívás. Nagyon kicsi lehet az önértékelésed, ha úgy gondolod, ez az alapja mindennek, és ha ez nincs meg, elhagynak minket. Borzasztó lehet a házaséleted. Tudod van egy olyan fogalom, hogy érzelem. Az emberek ha szeretnek valakit, nem hagyják el szeretett párjukat egy bögyös dögösért, akkor sem, ha nincs otthon mellszívás...Tudod miért? MERT SZERETIK ÉS TISZTELIK EGYMÁST!!! Ha neked ilyen félelmeid vannak, valószínűleg a párod nem sok jelét adhatja ennek. Kedves kérdező! Feltételezem a párod szeret, tisztel... ne hallgasd el előle azt, amit érzel. Ha meg emiatt elhagy, mehet is, pl.: az ötöshöz.
2013. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Bla,bla,bla :)
2013. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
:)
2013. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!