Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 48 órája nem szoptattam és...

Ha 48 órája nem szoptattam és nem is fejtem és nem feszül a mellem, akkor valószínűleg nem is fog?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Most választom el a 20 hónaposomat, egyik mellből 48 órája, másikból 24 órája adtam neki utoljára, egyik sem fáj vagy feszül. Szerintetek, magától el fog apadni, nem kell fejni sem, van rá esély?
2012. szept. 18. 15:42
 1/5 xStefix ***** válasza:
Van, de azért figyeld magad.
2012. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elapadt. Nem csináltam vele semmit. Ha nem kell, te se fejd. Ha érzed, hogy telne borogathatod, de nekem azt sem kellett. Az természetes, hogy nyomásra tej szivároghat belőle, ez még hónapokig fennállhat.
2012. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a segítséget! Nem szivárog belőle semmi. Remélem, magától elapad.
2012. szept. 18. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó, mint második. A gyerekem valahogy olyan fokozatosan választotta el magát, hogy már csak nagyon pici lehetett és semmi problémám nem volt, nem kellett fejnem vagy borogatnom. Viszont ha megnyomtam nagy ritkán kíváncsiságból, még egy fél év múlva is jött picit - aztán az is elmúlt.
2012. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Már ezek szerint egy hónapja nem szoptatok és minden rendben, nem kellett fejnem.
2012. okt. 12. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!