Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más anyától származó lefejt,...

Más anyától származó lefejt, fagyasztott tejet hogy kell saját fiam számára fogyaszthatóvá tenni?

Figyelt kérdés
Hogy olvasszam ki? Meddig tárolható kiolvasztva? Fel kell forralni? Stb. Még nincs három hetes a fiam.
2013. júl. 16. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

1? fel ne forrald az összes éártékes anyatej összeteveö megsemisül tönkremegy felheviteni tilos

2, szoba hömérsékletüre kell felengedni vagy felmelegiteni lehetöleg ne mikroba hanem felforralt vizbe állitani a poharat

ha felmelegitetted ujra hüttöbe ne tedd vagy ne fagyaszd le

2013. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is ugy hozattam elsö gyermekemnél a másodikat aki már 5 hos tudom szoptatni (elsö vagyok
2013. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hűtőben felolvasztod

majd meleg vízben meg melegíted arra a hőmérsékletre amit kellemes a gyereknek

forralni tilos - sok fontos dolog lebomlik benne !!!

kiolvasztva max 1 nap

2013. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok, köszi!

Egyelőre megy a szoptatás, csak méhösszehúzót kell szednem, ami apaszthatja a tejet. Kaptunk már anyatejet, ha kéne a pótlás, csak nem tudtam, mit kell kezdeni vele. Remélem, nem lesz rá szükség.

2013. júl. 16. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
ha adsz neki akkor csak pohárbol avgy kanálal adj neki véletlenül se cumisüvegböl mett pár nap alatt leszokik a ciciröl én csak tudom mert igy jártam az elsö gyereknél
2013. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, van poharunk, már a kórházban teszteltük a technikát. :) De köszönöm, hogy szóltál.
2013. júl. 16. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!