Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vélemények a More Milk kapszul...

Vélemények a More Milk kapszuláról? Pozitív, negatív?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a védőnő tanácsolta,vettem is és nekem semmit nem használt.Mondta a védőnő hogy jó lesz mert már sok mindenkitől halotta hogy jó....én kivétel vagyok,nekem csak pénzkidobás volt.De mindenki más....!
2009. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem vált be. Az egyedüli ami bevállt, az a gyakori fejés.
2009. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi hatása volt, mintha a hátam mögé hajigáltam volna...:o(
2009. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem segített!!!Szerintem jó.A kislányommal a 6.héten kezdett apadni a tejem, amikor kipróbáltam.10 hónapig szoptattam,azért hagytuk abba,mert jön a kistesó.
2009. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia.Én is nagyon bíztam benne,2dobozzal is beszedtem,pedig nem olcsó,de semmit nem használt sajna:(.Próba szerencse,neked lehet,hogy bejön,de mielőtt megveszed próbáld ki a fekete tea és tej keverékét(1-1dl),napi 1litert igyál meg belőle,barátnőmnek segített.

Üdv

2009. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be! Viszont a homeós bogyó igen! Meg a sok fejés és alkoholmentes sör! :)
2009. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! nekem sem használt semmit sajnos. felesleges pénzkidobás volt. a homeós bogyók sem és a teák sem használtak semmit és ezért ideges is voltam. aztán feladtam, ha nincs akkor kap tápszert, az is jobb mint a semmi. a kiegészítés ment két-három napig, nem idegeskedtem, mert a baba jól lakott, nem üvöltött, és így, hogy kezdtem megnyugodni úgy jött vissza a tejem. most négy hónapos a babóm és az utolsó kajcsit kivéve még mindig anyatejes. gyakori mellretétel is sokat segített.
2009. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon sokat segit a Forever Lite shak( pici kalória, magas fehérje tartalom) valamint a virágpor tabletta. Ha érdekel - de tényleg csak akkor - priviben ginsenguz@t-online.hu
2009. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, de nem lett több tejem tőle.. Az az igazság, hogy szerintem ez csak azoknál a kismamáknál használ akiknél tényleg apad a tejci.. nekem kevés tejem volt és azt hittem apad. Viszont a baba naponta csak négyszer szopizott és édesdeden aludt egész éjszaka is.. Mint kiderült nagyon erős és tápláló volt a tejem így viszont tök feleslegesen vettem be a more milket..Amire azt mondom hogy tényleg használ az a laktoherb és a fejés.. Ha két hétig beiktatsz egy vagy két fejést tuti a siker.. nem hittem el de saját tapasztalatból mondom így van!!!!
2009. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerinted száz évvel ezelőtt minden gyerek meghalt, mert nem kapott pont annyi anyatejet amennyit a védőnő jónak látott?

More Money!!!! A gyártónak.

2009. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!