Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4hónapja szültem. A hasam még...

4hónapja szültem. A hasam még nagyon kiáll. Mi lehet az oka, hogy még nem húzódott vissza teljesen? Az lehetséges, hogy a köldöksérv kinyomja? Köszönöm válaszotokat.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem se sokat húzódott vissza a hasam, a kilók megmaradtak, nem ment le se a fenekemről, se a hasamról. A terhesség előtti testem úgy látszik álom marad
2009. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát azok bizony a kilók.

Lassan tornával odafigyeléssel ha szerencse´d lessz lemegy.

Nekem nem ment le teljesen....

Most úton a kistesó.

2009. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem, a hasam, csípőm nekem is maradt:( máshonnét lement a felesleg.
2009. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapja szültem, császárral, nagyon nagy babát. A kilók lementek, a farmerom feljön, csak hát a hasam, az vmi tragédia. Nagyon nagy még mindig, kibuggyan a farmerból, csíkos mit a zebra és lóg, kötényhasam lett, nem tudom mi lesz velem :(((
2009. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A hasizmaim (hasfalam) állnak kifelé. A súlyfelesleg majd idővel lemegy, ezen lehet segíteni, de a hasfalon nem tudom, hogy segít e majd a torna. Még anyatejes a babám, ezért még nem merek tornázni.
2009. okt. 30. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Ugyanis attol nagyon lemegy. Ezt tapasztaltam mindenkinel ,aki szoptat. Pedig en csak hasban hiztam a terhessegem alatt. Erzem is, h faj a mehem meg most is szopizaskor. Nekem is 2 ho-ig nagy volt es marra (fiam 5 es fel hos) egy pici maradt es 1kilo plusz van rajtam es hidd el csak ot emelgetem ,semmi extra dieta vagy edzes.
2010. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, latom szoptatasz. Akkor is lehet tornazni, en is jarok, de nem nagyon. Heti 2x es nem megeroltetve, meg figyelni, h szopi utan es azutan meg 1 orat nem szoptass.
2010. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!