Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Köldöksérv műtétnél mire...

Köldöksérv műtétnél mire számítsak?

Figyelt kérdés

HOgyan zajlik, mennyit kellett bent maradnotok, mennyire viselte meg a kicsit, gyorsan gyógyul-e? Milyen vizsgálatok előzték meg?

Egy aggódó anyuka


2011. jún. 14. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős??Az én öcsémet 5 évesen műtöték altatásban.Másnap haza is mehetet de egy éjszakára bent fogják az altatás miatt.Kis gézzel volt leragasztva neki.Altatás után viszont kábult volt és nehéz volt megértetni vele hogy nem szabad felülni pár óráig.Le kellett kötözni.Na az nem volt semmi(mármint a hiszti része,de az ő érdeke volt)Este már úgy futkározott,játszott mintha csak játszótéren lenne.HOgy hogyan működik azt sajnos nem tudom,de írd be a Googlebe biztos kidobja.Elhiszem hogy aggódsz az én fiamnak is köldöksérve van 2 éves,de még nem műtik mert még nem nagy:((Meg pici hozzá.Remélem nem kerül műtétre a sor.Majd írd meg hogy mi voolt.És jobbulást!
2011. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :-(
2011. jún. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!