Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van szoptatós melltartód?...

Van szoptatós melltartód? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem olyan sport melltartó féle van,nincs benne szivacs,merevítő ami nyomna,nagyon kényelmes.Nagyon kényelmes és nem volt drága.
2013. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt (jó, kínaiban vettem, olcsó volt, de legalább kényelmes, és úgyis több kell belőle a folyamatos használat miatt) - de ha elmentem itthonról, mindig rendeset vettem fel (kicsi merevítős varrásnélkülit), és úgy is gond nélkül tudtam szoptatni 14 hónapig... [utána szándékosan szoktunk le róla - az okokat hagyjuk]. Viszont nekem SOHA nem folyt a tejem :) Elég ritka szerencsém van, ha jól tudom...pedig a melltartóbetétekből bevásároltam. Meg is ijedtem az elején, hogy pont nekem nem lesz tejem, de szerencsére semmi gond nem volt. Ha meg dől a tej, befelé kell nyomni a mellbimbót, elvileg úgy megáll a folyás - ezt egy egyszerű betét megteszi ismerőseim szerint. Vagy egy pelus :) persze mindkettőhöz kell egy kényelmes melltartó...
2013. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy amúgy mennyire hordasz melltartót. Nekem nagy melleim vannak, jobban érzem magam bennük magam, így evidens volt, hogy szoptatósat is veszek. De először két kínai "occó"t vettem - többre nem akartam beruházni, amíg ki nem derül kell-e egyáltalán - és juj, nagyon vackok, kényelmetlenek, nem tartanak semmit. Így vettem pár normálisat, csinosat, sportosat is; hát ég és föld!

Persze drágábbak a kínainál, de az én méretemben amúgy is horror áron lehet venni, így nekem megérte, pláne, hogy tudom hordani őket később is, mivel a méretem nagyon nem változott.

2013. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Volt, mert nagyon praktikus és kényelmes, viszont egyáltalán nem éreztem magam benne jól, mert előtte mindig merevítős-szivacsos szexis csipkecsodákat hordtam, a szopisban meg olyan trampli fejőstehénnek éreztem magam :)

Mikor már majdnem 1 éve szoptattam, akkor láttam valahol olyat, ami tetszett is, csinos volt és nem is látszott rajta, hogy lecsatolható, de egyrészről 12e Ft volt, másrészről akkor már felesleges lett volna.

Én azt tanácsolom, hogy először csak egy olcsóbbat vegyél (persze jó minőségűt) és ha bejön és tudsz is szoptatni, akkor érdemes beruházni egy drágább-szebbre.

2013. aug. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, azt hiszem, hogy még na elmegyek, és meglepem egy olcsóbb fajtával magam, mert jövőhéten érkezik a Trónörökös, utána már nem biztos, hogy lesz időm mászkálni ilyenekért! :)
2013. aug. 2. 07:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Vettem 1-2 csinosabb darabot, de alig használtam. Inkább sport melltartó-féle top volt rajtam itthon, az legalább kényelmes, meg ha szoptatni akartam, félrehúztam.
2013. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!