Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám általában jol kiszívja...

A babám általában jol kiszívja a melleimet, de ha pl- nem annyira éhes és van hogy csak egy mellemet szívja ki akkor a másikat én csak kézzel tudom kifejni mert mellszívóval nem megy. Nem fog így elapadni a tejem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elég sokszor előfordúl,hogy csak 1 melledet szívja ki,akkor miért nem szoptatod váltott mellből?Nekem mindkét fiam így evett(eszik)szerintem jobb így mint ha mindkettőt odaadnám egyszerre.

Ha neked ez nem tetszik,szerintem akkor se fejd le azt amiből éppen nem evett,csak keveset,hanem következőnek azt add először.

Csak tejszaporítás céljából fejj.

Amúgy ha 2-3x úgy jönne ki a szoptatás,hogy az egyik melled elég neki, és következőnek szintén csak egyet adsz neki,a másikat,akkor szépen be fogsz állni a válltott mellből etetésre.És ez elég jól tud működni,ráadásul a pici tuti megkapja a tejnek az összes részét:a hígabb előtejet,a sűrűbb középső részt és a nagyon sűrű végét,a "desszertet"

2013. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is ne aggódj, biztosan nagyon sok tejed van a babád igényéhez viszonyítva!


Gondolom, még pici, mennyi idős?


Azzal, h lefejed a másik melled, fenntartod a többlettermelést, ha azt szeretnéd, hogy minél hamarabb beálljon a kereslet-kínálat, akkor ne teljesen, csak a megkönnyebbülésig fejj!

2013. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 hónapos a pici, és engem igazából az aggaszt hogy kézzel is ki tudom e fejni, mármint kinyomkodni a tejet rendesen... de lehet hogy megfogadom az elsö válaszoló tanácsát..
2013. aug. 11. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok, még pici a babád, simán be tudnátok állni a váltott mellből szopizásra!!!hamar ráállna a cicid!

A fejés jó,tejszaporítás céljából, de az úgy nem annyira jó, ha azért fejed ki mert nem evett belőle....

2013. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!