Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes babám, hisztizik...

3 hetes babám, hisztizik vergődik a cicin, azt hittem nem jól szív és ideges, de utánna meg rögtön kibukik belőle a tejcsi. Ezt eljátszottuk most reggel 3 szor is. Nem jó neki a tejcsim? Kétségbe vagyok esve mert közben meg éhes és cuppog meg sir.

Figyelt kérdés
kapott tápszert ( egyébként is ettünk már mert nem volt tejem eleinte szóval nem volt neki újdonság) kiváncsi voltam az benne marad-e de abból is jött vissza. mi lehet? beteg?
2013. júl. 4. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet az a baj h nagyon erősen jön a tejed. Ha jól lakik és kibukik neki akkor felesleges a tápszer. De ez csak egy gondolat így innen nehéz megmondani de én erre tudok gondolni.
2013. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
biztos nem lakik jól mert éppen hogy ráteszem szív kettőt hármat és máris vergődik és kidobja. mint akinek nem ízlik vagy éppen mert nem jön belőle úgy ahogy szeretné és hisztizik. pedig ha megnyomom a cicimet spriccel belőle. nagyon rossz érzés.
2013. júl. 4. 09:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokszor kapott cumisüvegből? Lehet akkor cumizavar. Mellből melósabb kiszívni a tejet, lehet ez nem tetszik neki.

De biztos éhes? Ha visszabukja, akkor inkább más lehet. pl. nekem akkor vergődött, ha böfi/puki/kaki volt úton, vagy ha már nagyon fáradt volt.

2013. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem kapott sokszor cumisüvegből, sőt alig egy párszor amikor még pótolni kellett tápszerrel. abból gondoltam hogy még éhes miután ledobta magát a ciciről hogy sír és cuppogtatja a kezét, vagy ha vállamra teszem akkor meg azt szivja be, tuti éhes volt és még kajcsi idő is következett. most alszik kiváncsi leszek mit fog csinálni ha kajcsi lesz. már előre félek hogy sírni fog nagyon.
2013. júl. 4. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Probàld többször büfiztetni evès közben,Lehet a pocija fàj.Esetleg kèrdezz szopi tanàcsadòt a technikàròl.
2013. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ez volt!


Csak simán bukós típus, és szopi közben nyomja a levegő. Most 3 hónapos, már sokkal jobb!

2013. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még sok levegőt nyelhetnek, fájhat a pocak + még nem jól zár a gyomorszáj, enyhe reflux, majd megerősödik. Ilyenkor ne add fel, ne pótolj, mert elapad a tejed. Amennyi a kereslet, annyi a kínálat. Kérdezz szoptatási tanácsadót, vagy a gyerekorvossal beszélj, remélem Ő megnyugtat és nincs komoly baj.
2013. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, igaz az én babám 6 hetes. Szintén nagyon kétségbe vagyok esve. A cicit is pár másodpercig szívja és cumisüvegből sem kell nagyon neki a tej/tápszer. Azóta változott nálad valami? Kiváncsi vagyok, hogy mi okozhatja ezt? Orvoshoz elviszed? vagy vársz még, hogy megoldódjon magától? légyszi írj, ha elolvasod.
2013. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem viszem orvoshoz egyenlőre, bizom benne hogy változik. ma is félve kezdtem bele a szopiba hogy mi lesz, egyszer vágott egy grimaszt és vergődni akart de aztán jött egy nagy puki közben és megnyugodott, bizonyára csak levegős volt a pocija és ez nem tetszett neki. az tény hogy türelmetlen típusú is. meg hasfájósok is vagyunk. de majd megemlitem az orvosnak ha megyünk az egy hónapos vizsgálatra. ma 3 hetes. :)
2013. júl. 5. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!