Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lefejt tejet hozzá lehet...

A lefejt tejet hozzá lehet önteni a tápszerhez?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés tejem van, napi kb 2x tudok 20-30ml-t lefejni. Ezt hozzá lehet önteni a tápszerhez, hogy ne vesszen kárba?


Köszönöm.


2013. aug. 19. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne öntsd hozzá!

Add neki oda külön a tejet, majd ha még éhes, akkor adj neki külön tápszert, de ne keverd össze a kettőt.

2013. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olyan értelemben hozzá lehet, h nem lesz tőle emmi baja, de tényleg jobb, ha először az anyatejet kapja meg külön és utána a pótlást.
2013. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig külön adtam neki oda, nem öntöttem össze. Nem hiszem, hogy baj lenne, ha összeöntöd, de inkább külön ad neki oda.
2013. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak azért adnám külön, hogy tudjam,melyikből mennyi van, de egyébként mindegy, mert a gyomrában úgyis keveredik.

én szoptaníttal adtam a tápszert, vagyis közben szopizott is, tehát teljesen keveredett, de soha nem volt semmi baja ettől.

2013. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én összeöntöm.

Nem is értem miért ne lehetne, sokkal egyszerűbb így, mint két cumisüveget melegíteni, mosni, átváltani.

2013. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én nem fejném le, hanem hagynám, hogy szopizzon és utána, ha kevés neki, adnám a tápszert. nagyjából már tudod, hogy mennyit igényel még.

nem ez az elsődleges szempont, de így a legkevesebb a mosogatnivaló :)

2013. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!