Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi ez? Le akarja magát választ...

Mi ez? Le akarja magát választani 5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Nem nagyon fogadja el a cicit,olyan 5 napja,rángatja a fejét és sir.Üvegből sem nagyon issza meg az anyatejet,bár a tápszert sem.Szilárd kajából a tejpépet megeszi,meg néha beletudok tuszkolni egykis gyümölcsöt,sütőtökpürét. Elméletileg jön a foga,bár én nem látok semmit,meg a torka is piros volt.Mult héten kapott 2 oltást,azóta van "megbolondulva,nagyon nyűgös!Mi baja lehet?
2009. okt. 31. 18:18
1 2
 11/14 anonim válasza:
76%
Nem akarlak elkeseríteni, de igenis lehet, hogy le akarja választani magát a babád...Ismerős a helyzet, Az én kicsim 2 hónaposan kezdte el azt a viselkedést.Én is mindent megpróbáltam,amit csak lehetett..a lényeg, hogy ne add fel!! Ha üvegből elfogadja,akkor add neki abból és fejd a cicid sokat, úgy nem apad el tejed :o) Én kitartó voltam és egy idő után beadta a derekát a kislányom..Most lassan 8 hónapos, és még mindig szopik reggel,este..Vigasztaljon a tudat, hogy már egyre több félét ehet és,hogy vannak olyanok,akik egyátalán nem tudnak szoptatni,mégis egészséges a babájuk.
2009. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez szopási sztrájk, hivj szoptatási tanácsadót: www.ibclc.hu. Nálunk is volt, próbáld akkor szoptatni, amikor alvás után félálomban van és még kába, és éjjel is. Amig nem rendeződik fejj a kimaradt szopik helyett és add kiskanállal, de próbálkozz a szoptatással is, de ne erőszakosan. Szerintem egyenlőre függeszd fel a hozzátáplálást, amig rendeződik a dolog. Ha fontos a szoptatás tényleg telefonálj tanácsadóknak. Kitartás:)
2009. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem kap tejet üvegből, vagy tápszert, biztos, hogy hajlandó szopizni. olyan nincs, hogy inkább éhenhal, minthogy cicből szopjon. egyszerűen nem elég éhes, ezért sztrájkol. :)
2009. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
cic = cici :D
2009. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!