Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hormonok miatt nem fogyok?

Hormonok miatt nem fogyok?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam és pár hónapja megállt a fogyásom (még szoptatok). Hiába a megreformált étkezés, a sok séta, a heti néhányszor végzett torna maximum fél kiló megy le majd vissza is jön. Ez hormonok miatt lehet? 6 kilótól szeretnék megszabadulni, ennyi van még rajtam, de egyszerűen megkövült :-( szeretném a köv. terhességem súlyfelesleg nélkül indítani.

2013. szept. 3. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy voltam mint most Te, nekem is pont 6 kiló "kövült meg". Én már 8 hónapja nem szoptatok, mostmár sokkal könnyebben megy a fogyás mint azelőtt. De nem feltétlenül a "szoptatási vésztartalék" miatt, hanem már megy a fiam mint a golyó és nehéz is a súlya, persze jópárszor emelgetni kell + napi 2 nagy séta, úgyhogy a testedzés is megvan :) Én is aggódtam, de mostmár látom, hogy nem kell. Ha később majd odafigyelsz egy kicsit az evésre és mozogni is tudsz, nem lesz gond!
2013. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a kajára most is odafigyelek..épp ez az, hogy ezzel az étrenddel már mínuszba kéne lennem :-) sztem nálam tartalékolás van..de remélem nekem is lecsúszik!
2013. szept. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!