Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedett valaki szoptatás...

Crissty kérdése:

Szedett valaki szoptatás alatt Diamilla fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló szedése tényleg nem befolyásolja a szoptatást, tej mennyiséget stb... 2 hónapos kislányom van és nem szeretném, ha emiatt nem tudnám majd szoptatni.

2013. szept. 9. 09:48
 1/2 anonim válasza:
Szia en is ezt szedem masfel honapja,en ahogy elkezdtem szedni par napra ra megjott es kevesebb lett a tejem, aztan elmult 14nap utan es ismet picivel tobb lett,most ot napra ra ismet megjott hat nem tudom hogy mit csinaljak de en inkabb nemszedem,,,,,
2013. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már jó fél éve szedem, nem tapasztaltam miatta tejmennyiség csökkenést vagy hogy nem olyan lenne a tejem. Viszont mostanában folyamatosan megjön. Van 1-2 napig, majd 1-2 napig semmi. Szex után meg rögtön megjön. Hogy mi is okozza, nem tudom, kezd a szervezetem is biztos átállni, mert már nem annyit szopizik a kisfiam. Amúgy mikor elkezdtem szedni, volt kis vérzésem, utána nem volt gondom. Csak most ez. Valószínű meglátogatom a dokit és megkérdezem, mit lehet tenni, mert lassan többet költök tamponra, mint a gyógyszerre......
2013. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!