Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mai napon lefejt anyatejet...

Mai napon lefejt anyatejet odaadhatom holnap a babámnak, vagy kiborítsam?

Figyelt kérdés

Ma fejtem le anyatejet, de este már cicire tenném, nem cumisüvegből adnám neki a tejet. Amit fejtem ma, hűtőben eláll holnap estig, mert holnapi nap folyamán adnám oda neki, vagy kiborítsam inkább?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. szept. 14. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy ha több alkalommal fejek le, mert éppen nincs olyan sok, és azt külön edényekben teszem a hűtőbe, este összeönthetem az összes lehűlt tejet, és egybe megmelegítve odaadhatom a babámnak?
2013. szept. 14. 16:52
 2/5 anonim ***** válasza:

1: semmi baja sem lesz 24 órán át a hűtőben :) nyugodtan odaadhatod neki holnap

2: ha így csinálod (különböző időpontokban lefejt tej, külön edénybe téve és hűtve) akkor is teljesen jó, ha ezeket egybe öntöd a nap végén.

Én is így csinálom/csináltam

2013. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, összeöntheted a külön lehűtött tejet, és 1 napig még jó, tehát holnap odaadhatod neki. Ha később szeretnéd, tedd a fagyóba,és amikor kell, kiolvasztod.

De ne a hűtőajtóba tedd, hanem hátrébb, hogy állandó legyen a hideg.

2013. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy segítettetek!
2013. szept. 14. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Hűtőben 3 napig eláll az anyatej.

Ha fagyasztani szeretnéd, csak akkor vonatkozik rá a 24 órás szabály, de hűtés utáni fogyasztás esetén akár 3 napi fejés után is adhatod neki.

A különböző időben lefejt tejet összeöntheted, de előtte mindig hűtsd le.

2013. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!