Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyre kevesebb szopizástól...

Az egyre kevesebb szopizástól a mellem begyulladt. Mit tegyek? Hogyan apaszthatom el?

Figyelt kérdés
2 napja a bal mellem gyulladt be, akkor masszír, forró fürdő és szopiztatással rendbe jött, de mivel csak abból szopizott javarészt, mára meg a jobb gyulladt be. Ez úgy érzem 68-as csapdája. 11 hónapos és már szinte csak cicizik, szopni nem sokat szopik, de tejem még van. Mit tegyek?
2013. szept. 14. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 1 éves és cicin altatom, különben ő sem szopna már egyáltalán. Apasztásra nem tudok tanácsot adni, én még fontosnak tartom, hogy valamennyit szopizzon, ezért van a cicin altatás.
2013. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van mellszívód? Fejjél belőle, hogy ne gyulladjon be, egyre told ki az időket a leszívások közt! Mivel ez kevésbé intenzív inger a mellnek előbb utóbb csökken a tejtermelés, és nem fog annyira feszülni sem, hogy szívni kelljen...Én így tennék! Mert ha így hagyod, mellgyulladásod lesz továbbra is!
2013. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd feszíteni, rögvest fejj belőle, éppen csak annyit, hogy megkönnyebbülj. Kézzel is lehet.
2013. szept. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És még annyit tudsz tenni, hogy ha elmúlik a gyulladás,akkor hideg vizes zuhany a cicikre. Az apasztó hatású szokott lenni. De hideg vizes borogatást is javasolt anno a védőnő nekem.
2013. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!