Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha le szeretnék állni a...

Ha le szeretnék állni a szoptatással, hogy apaszthatom el a tejet? Vagy pár nap alatt magától elapad?

Figyelt kérdés
kisfiam 15hónapos-a doktornéni is márciusig javasolta a szoptatást-és ő sem igényli már.lassan szeretném elválasztani.csak reggel-este szopott.először az estivel kezdem,majd pár nap múlva a reggelit is elhagynám.van erről tapasztalatotok? ha nagyon bedurran a mellem-le kell fejni,vagy erre is van valami,ami szedhető?
2009. márc. 4. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejd le, de csak ha nagyon megtelne. Egyébként nem csinálj vele semmit, tudod ha ingerled (Pl:felesleges fejéssel) tovább termelődik a tej. Lassan átáll a kisebb mennyiségre, majd ha teljesen leállsz, akkor azt is követi. Pár hónapig még lesz pár csepp tejed, lassan szűnik meg a termelés. Más praktika szerintem nem kell.
2009. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 40 nap mire teljesen elapad. Ha nagyon feszít, kicsit fejd.
2009. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon feszit ne nyulj hozzá,mert én mikor éreztem,hogy feszit picit megfejetem másnapra bedurrant alig birtam helyrehozni,azóta nem nyultam hozzá/3hete/ és semmi gond.Kerülje a cicid a melegvizet.
2009. márc. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hidegvizes borogatás
2009. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Urica urens 30 ch-s homeós bogyó.
2009. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi lányok..
2009. márc. 5. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!