Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » érdemes 20 ml tejet elrakni-fa...

érdemes 20 ml tejet elrakni-fagyasztani?

Figyelt kérdés
hogyan csináljam-gyűjtsem még a nap folyamán?össze lehet önteni egy napon belülit-és addig a hűtöben tároljam?
2013. szept. 19. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mekkora a baba.ha fél éves elmúlt, akkor nem foglalkoznek ilyen mennyiséggel:)

Nálunk az első hetekben volt, hogy 2-3 fejés alatt gyűlt össze egy evesre való. Összeöntöttem és megkapta. Megérte, mert egy idő után lett elég tejem.

2013. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2hónapos-esetleg főzelékekhez..
2013. szept. 19. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen erdemes szerintem. Rakd be egy jegkockatartoba es kesobb konnyu lesz adagolni a fozelekhez es meg ossze sem kell onteni...
2013. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen össze lehet önteni, 1 napig lehet tárolni fagyasztás előtt, csak hűtsd le a frissen lefejtet mielőtt összeöntöd.

Én is így csináltam.

Amúgy én úgy vagyok vele, hogy minden cseppje érték, tehét a 30ml is.

A lányom 9 hónapos múlt, fejem napi 3-szor, de összesen 30-35ml jön le egy nap alatt. Amíg 1 csepp is jön, nem hagyom abba.

2013. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. szept. 19. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
érdemes elrakni akár fözelékhez hozzákeverve is jo
2013. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is lefagyasztom, kisebb adagokat a hűtőbe összevárom (1 nap) én este lusta vagyok hozzá,hogy leszívjam,azért annyi nincs,ha megyünk valahova,megcsinálok 1 eu evésre valót+viszem a mellszívój. Ilyenkor a régebbi elfogy,az újat fagyaszthatom (egy teljes adag ilyenkor) így még ri%ssül is:-D
2013. szept. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!