Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Változtassam a szoptatás és...

Változtassam a szoptatás és fürdés sorrendjét?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hetes. Eddig fürdés volt előbb, utána szoptatás. De 2 napja szinte nem lehet etetni. És mindegy hogy fürdés előtt mennyit volt ébren. Elkezdem etetni, jár keze lába, rugdos, megfeszíti magát folyamatosan tekereg, forgatja a fejét. Néha ráharap a cicire, szinte fuldoklóan szív néhányat, kiköpi, sír, megint rákap, tekereg és rugdos tovább.

Viszem a kiságyához, jó éjt dal, és alszik. Napközben és hajnalban nem csinálja. Igaz, nappal általában 4 óránként eszik, 2 napja úgy jön ki, hogy kb 2,5 óra telik el. Nem lehet éhes? Fáradt? Éjjel tegnap is az esti alig evés után 7 órát bírt.

Vagy fürdés előtt egyen?


2013. szept. 24. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha alszik 7 órát akkor nem éhes.

Ha fejlődik rendesen,jó kedvű,alszik rendesen akkor nincs gond.

2013. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, azt mondta a védőnő ne változtassak semmit, több mint valószinű nem termelődik estére már a tej ugy és nehezebben jön és azért viselkedik ugy.kb 1hét és visszaállt minden a megszokottra.
2013. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Fejlődik, nézelődik nappal, sokat alszik.


Kedves utolsó!

Mit tettél hogy több tejed legyen? Vagy magától helyreállt? Laktoherbet iszok!

2013. szept. 24. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:

büfiznie kell, azért tekereg. ilyenkor kicsit emeld fel, feszíti a büfike ettől "frusztrált" - ha nem büfi, lehet, hogy kaki/puki, bár nekem 90%-ban büfizett ilyenkor a babám.

- gondolom mikor viszed és ringatod, akkor ki is jön a levegő :) amúgy lehet az is az oka a fickándozásnak, hogy valami eltereli a figyelmét :) nem a tejre, hanem a látványra, az ingerekre éhes :)

--------------

én fürdés előtt és után is etettem 8 hetesem - és ezt még most is csináljuk, 4 hónaposan.

úgy nem lehet fürdetni a kicsit, ha éhes, az sírásos-fürdés lesz.

esti lazításnak, összebújásnak meg jó még egy kis szopi.

hogy mitől függ, h mennyiszer kéretszkedik cicire a baba, azt felesleges is firtatni - van, hogy elfelejtünk mi felnőttek napközben inni, és van, hogy óránként megyünk a csaphoz... kajálni se mindig egyformán kajálunk, vannak napok, mikor farkaséhesek vagyunk.

na a baba is pont így... egy dolog a lényeg - ha kér cicit, adjál neki, és minden igény ki van elégítve, egy nagyon boldog baba lesz, aki nyugodtsággal és jó természettel hálálja meg a készségességed :)

2013. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!