Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rossz technikával szoptatok?

Rossz technikával szoptatok?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy hetek óta fáj a mellbimbóm, hiába kenem mindenféle krémmel, nem akar meggyógyulni.

Eleve bimbóvédővel szoptatok, mert befeléforduló bimbóm van, csak azt nem tudom, hogy azt is betudja nem jól kapni?

Mert szokott olyat, amikor még híg tej jön, hogy csak a végét szívja, de akkor elveszem tőle.


A másik hogy két hét alatt már másodszor gyullad be a mellem. Az az érdekes, hogy estére kevés a tejem, pótlást kell adnom, amit napközben lefejek.

Mit csináljak?


2013. szept. 29. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem érdekes, hogy estére kevesebb a tejed, mivel mindenki így van ezzel, ez természetes.
2013. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki van repedve, és száraz nagyon.
2013. szept. 29. 20:57
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem érdekes, mert napközben 190-et eszik egy mellből, este kettőből jó ha 100 milit tud enni.
2013. szept. 29. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én befelé forduló mellbimbóim hónapokig fájtak, minden szoptatásnál szétnyílt a seb. Gyönyörű technikával kapták be a babáim, de a befelé forduló mellbimbónál ez nem ér semmit, míg a kötőszöveti szálak meg nem nyúlnak, vagy el nem szakadnak megfelelően.

Bevallom, nekem semmi sem használt, csak az idő. A kicsi most 19 hónapos, még szopik, úgy megedződtek a mellbimbóim, hogy egy kamiont elhúznék velük.

2013. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tesóm mesélte nekem, hogy neki is befelé forduló bimbói voltak, és próbálkozott bimbóvédővel, végül aztán megtanult egy spéci technikával szoptatni.

ő összepréselte a mellbimbó udvart (szinte kiflivé...) és úgy tolta a cicit a gyerek szájába.

2-2 évig szoptatta mindkét gyerekét, pedig alig állt ki a bimbója, és az udvar is levesestányér méretű volt.

nem tudom, honnan tudta, de szerintem szoptatási tanácsadóhoz fordulsz, lehet, tudják ők is ezt a technikát...

2013. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Delutan este mindenkinek kevesebb a teje de ez a tej surubb, laktatobb.Ilyenkor tedd gyakrabban mellre.

Ne feledkezz meg a kereslet-kinalatrol.Ha potolsz soha nem lesz eleg tejed.

2013. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 30. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!