Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon érzékenyek a mellbimbói...

Nagyon érzékenyek a mellbimbóim, lehet, hogy nem fogok tudni szoptatni?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám hogy NAGYON érzékeny vagyok a melleimre!!!Régóta együtt vagyunk a párommal ő megért és tolerálja!!Szex közben sem szeretem ha csókolja vagy kicsit erőteljesebben simogatja a mellem mert nekem kellemetlen!(ez mindig így volt)Főleg a mellbimbóm!

Attól félek hogy nem fogok tudni szoptatni, ponnt ezek miatt.....pedig nagyon szeretnék!Nem vagyok még terhes de tudna valaki tanácsot adni????????Mit tegyek??????


2007. okt. 1. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha babád lesz,át fog értékelődni minden.Ezen azt értem,hogy lehet érzékeny a melled akkor is(sőt az is lesz!),de a baba érdekében le fogod küzdeni.Egy idő után pedig már nem fogod kellemetlennek érezni ha a kicsi szopik,mert hozzászokik a mellbimbó.
2007. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Én megcáfolom az előző választ, mert nekem is nagyon érzékeny a mellem, főleg a mellbimbóm. Szülés után csak pár napig tudtam szoptatni, mert kisebesedett mindkét mellbimbóm, és amikor szopott a pici, csillagokat láttam, úgy fájt. Utána fejtem magam, és pár nap alatt begyógyult. Tovább nem is próbálkoztam a szoptatással, mert csak kínlódás volt nekem. Sok sikert!

2007. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az első hozzászóló vagyok és csak annyit fűznék az előzőhöz,hogy nekem is sebes volt a mellem a szoptatás 1-ső heteiben sőt vérzett is,de krémmel+bimbóvédővel segitettem magamon és hozzáedződött a mellbimbóm.Nem egy leányálom az elején,de megéri!Két gyermekem van,mind a kettővel végig csináltam.
2007. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,

a kórházban el fogák mondani, hogy hogyan kell helyesen tartani a babát, hogy úgy kapja be a cicit ahogyan azt kell. Így nem fog kisebesedni a bimbód. És tényleg ne az érdekeljen, hogy neked fáj, hanem az hogy a bébidnek anyatejen kell cseperednie, ez nagyon fontos, mert a tápszertől nem kap olyan védettséget mibt az anyatejtől egész életére. Egy 7 hetes kicsilány anyukája. :)

2007. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!