Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 3-4 nappal...

Peteérés előtt 3-4 nappal voltunk együtt párommal. Ma van 1 napja, hogy késik, a menstruációm. A mellbimbóim már kb.1 hete érzékenyek, meg picit fáj. Menszesz előtt sose szokott fájni! Volt már veletek ilyen? Lett baba? Szerintetek babás lehetek?

Figyelt kérdés
Ja, és a hasam néha egyszercsak begörcsöl, és szurkál. Tesztet még nem veszek, azzal még várni akarok.
2010. júl. 26. 22:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah, és a hasam is " kemény " olyan vagyok mint aki fel van puffadva. :$
2010. júl. 26. 22:33
 2/10 anonim ***** válasza:

:)

Igen gyanús:))

Én pár nappal a késés után még menzeszhez hasonló has- és derékfájást,és pecsétet is produkáltam!Aztán a másnapi teszt(5 napos késéskor) mindent felefedett.Hamarosan 1 éves lesz:))

2010. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem leginkább ez a puffadásos dolog zavar. Ha mondjuk terhes lennék, ez normális???
2010. júl. 26. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,sőt később is számíthatsz rá.
2010. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem,szedtem is valamit a puffadásra,de régen volt,nem vennék rá mérget.A változások ott bent sokmindenre kihatnak,kihathatnak.Ha felkeresed az orvost,említsd meg neki!Lehet,hogy változtatást is javasol a táplálkozásra vonatkozóan.
2010. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok, mi váltja ki ezt a puffadást? Amugy van, hogy néha fáj is... Mitől??
2010. júl. 26. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztosra tudod mikor volt peteérésed? Ha igen tesztelj! Simán lehetsz babás.

Írd meg légy szíves az eredményt feltétlen! Drukkolunk.

2010. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is érzékeny volt a mellem..és késett a mensim..teszteltem és pozitív lett:) 2tesztet is csináltam..ugyhogy lehet,hogy te is babás vagy!!

2010. júl. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
[link] Hát ez a kalkulátor 12-ére mutatta a peteérést, mi meg eéőtte 3-4 nappal voltunk együtt, tehát 8 és 9.-e körül, de lehet inkább 9, mert akkor volt hétvége. Ma reggelre sem jött meg amugy...
2010. júl. 27. 10:04
 10/10 A kérdező kommentje:
És amikor késett a menszid, hány nap után teszteltél?
2010. júl. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!