Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit nem lehet enni szoptatás...

Mit nem lehet enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hetes a picim, a banántól fáj a hasa, az édesítőt nem bírja, kávét nem ihatok. Ezt már kitapasztaltuk.

A védőnő szerint hüvelyeseket nyugodtan ehetek. Én úgy tudtam ezeket sem lehet. Vagy gyerekfüggő, hogy kinek fáj a pocakja, kinek nem?

4. gyerkőcöm, szóval nem vagyok tapasztalatlan a témában, de eddig hüvelyest sosem ettem szoptatás alatt, viszont egyiknek sem fájt még a hasa az édesítőtől. (Cukorbeteg vagyok, szóval a cukor kizárva.)


2013. okt. 7. 16:44
 1/3 xStefix ***** válasza:

Nem ehetsz valamilyen cukorhelyettesítőt, csak édesítőt?

Igen, teljesen gyerekfüggő, hogy kinek mi okoz gondot. Persze ha vannak érzékeny nagytesók, akkor azzal az adott dologgal jobb óvatosnak lenni.

2013. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont a hüvelyesekre mondta a védőnőm, hogy inkább ne. Meg még annyit, hogy tejből max. napi fél liter ajánlott.
2013. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos azt mondta tejtermékeket ne egyek, minden más jöhet. Ettem én már káposztás babot is azóta :), és minden ok. Xilitet, eritritolt nem fogyaszthatsz?
2013. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!