Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet szénsava...

Szoptatás alatt lehet szénsavas italokat inni?

Figyelt kérdés
Néha majd megveszek egy pohár sörért vagy fantáért. De nem merek inni, mert félek, hogy a szénsav miatt más lesz a tejem. Pár hetes volt, amikor a nagy melegben megittam egy üveg mangós sört, és hasfájást okozott a picikémnél. Azóta nem iszom csak mentes vizet, teát és néha rostos gyümölcsleveket. Viszont néha jó lenne mást is inni.

2013. okt. 14. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mind a 3 babánál ittam szénsavasat és soha semmi jelét nem tapasztaltam hogy gondot okozott volna nekik.Pedig 1,5 -2 éves korukig szopiztak.Igyad ami jólesik!
2013. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondod akár sört is, ha megkívánom?? :) Na, legközelebb nem fogom vissza magam. :D
2013. okt. 14. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet savasat inni. sört? :) nem tudom, kinél hogy van/volt! Vagy kórházanként függő, de amikor én megszültem és hazajöttünk, távozáskor kaptunk egy csomagot, amiben volt egy kis dobozos citromos sör! Elvileg a tejre van jó hatással.
2013. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a sört tényleg tejserkentésre ajánlják, persze csak mértékkel :-)


két éves koráig szoptattam a lányomat, kizárólag szénsavas ásványvizet és szódát ittam, néha kólát, őt nem zavarta


próbáld ki újra, hátha már nem lesz baja a pici hasijának

2013. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A buborékok nem mennek át a cicin :) Sörből lehet kapni a Karamalz nevű (alkoholmentes) malátaitalt, ami tejserkentőnek ajánlanak.
2013. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jóóó azt tudom, hogy a bubik nem mennek át a tejbe. :))) De valamiért mégiscsak bántotta a pocakját.
2013. okt. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!