Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babank egy hetes es huzogatja...

Robert Fekete kérdése:

Babank egy hetes es huzogatja a labat fel, lehetseges hogy hasfajos? Amit tudni kell meg szoptatas utan paromnak kb 30ml teje van meg/cici.

Figyelt kérdés
1.5 orankent eszik a baba. Kakalni szokott rendesen, de pukkantani is szokott, de neha szerintem nehezen jon neki ki, teljesen megfesziti a testet, es ilyenkor szoktuk ratenni ismet a cicire mert nagyon sir. Ekkor el is halgat. Szerintetek hasfajos? Lehetsegesnek tartom meg hogy en hibaztam, mert hagytam parom pihenni en meg cumisuvegbol megetettem. Ezt kapta akkor is mikor paromnak az elso par napba nem volt teje. Lehetseges, hogy csak nem eleg eros a teje es ettol ilyen merges a sirasa? Ti mit gondoltok?
2013. okt. 26. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva hogy a hasa is fájhat,nagyon oda kell figyelni hogy a kismama mit eszik!!

1.5óránként szopik az nagyon jó,nem kell lefejni,baba *dolgozzon*meg vele,cumisüvegezésel el lustul és nemfog intenziven szopni,ha ilyen jó a tejtermelés csak szopi!

Ha mindkét lábát felhúzza és keservesen sír akkor a pocija fáj.


5gyermekes anyuka.

2013. okt. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szopi után még tud lefejni, akkor biztos nem az éhségtől sír a baba. Vigyázzatok nagyon a cumisüveggel, szopós babáknál, főleg egy hetesnél, könnyen cumizavart okozhat. Ezért nem úgy kapja be a cicit, ahogy kell, sok levegőt nyel szopi közben és kész is a hasfájás:( Ha erre gyanakodtok, infacol...stb próbáljatok adni neki.

És igen az anyuka étkezése sem mindegy.

2013. okt. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én babócám ma két hetes és akkor csinálja ezt a lábfelhúzás, megfeszülés, erőlködés dolgot amikor pisis a pelus, így jelzi hogy cseréljem ki, először én is azt hittem hogy hasfájós de mióta erre rájöttem nem kap infecolt és meg se mukkan hogy fájna a hasa, viszont én ezelőtt mindig maszíroztam a hasát a köldöke két oldalán gyengén és bicikliztettem, simogattam közben az arcát
2013. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!